تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبجردن/165مترسنداداری/2پارکینگ سندی/فایل شخصی

جردن/165مترسنداداری/2پارکینگ سندی/فایل شخصی

2 سال پیش در تهران

متراژ
165
ساخت
1383
اتاق
+4
انباری
ندارد
قیمت کل
24٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
146٬666٬000 تومان
طبقه
5
سند اداری
دارد
به نام ایزد منان

» تاپ لوکیشن اداری جردن
» دسترسی عالی
» 165 متر سند اداری
» اتاق مدیریتی با ویو ابدی کوهستان
» نقشه و پلان بینظیر
» اتاق های کارمندی با ویو ابدی
» ورودی از لابی بسیار شیک+ لابی من 24 ساعته
» مشاعات و ساختمان بسیار تمیز با مدیریت قوی
» 2 پارکینگ سندی
» سند تکبرگ اداری آماده انتقال
» زیر قیمت ترین فایل منطقه
» فایل شخصی و کلید نزد املاک
لطفا همکاران محترم تماس نگیرند

» کارشناس تخصصی فروش اداری جردن سیاوش