تائید
فروش مسکونیآپارتمانجلال،157 متر،طبقه دوم،شمالی

جلال،157 متر،طبقه دوم،شمالی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
157
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬222٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
«مسکن باراد»
بین جلال 37 و 39
‘’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’
157 متر،صفر،واقع در جلال57 (امامت60)
طبقه دوم،سه خواب،نما سنگ درجه یک روشن
پنجره ها قدی شاورما با پروفیل رنگی
تراس بزرگ،تاسیسات کور آبی و گازی
آسانسور تمام اتوماتیک هشت نفره تمام استیل ضدخش
سرامیک تک سرام یک در یک
کابینت چوب،گاز و هود لمسی برند
کلید و پریزها تمام تاچ
سرویس ایرانی و فرنگی،مستر تمام شیشه،
مشاعات تمام سنگ درجه یک از جنس نما
کمد دیواری در تمامی اتاق ها
نما و مشاعات طراحی و نورپردازی شده
انباری بزرگ،بام تمام سنگ،نرده ها تمام استیل
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

لایق مسکن باراد بین جلال 37 و 39