تائید
فروش مسکونیآپارتمانجلال قبل از مهران / طبقه دوم / شخصی ساز

جلال قبل از مهران / طبقه دوم / شخصی ساز

1 سال پیش در مشهد

متراژ
167
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
8٬684٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
سلام و ارادت

☑️ لطفا بعد از خواندن متن آگهی ب قیمت توجه کنید

⚜️ 167 متر آپارتمان در خاص ترین لوکیشن جلال
« جلال قبل از مهران ، خیابان سروش »
⚜️ نما سنگ سوپر عباس آباد
⚜️ پارکینگ بدون مزاحمت
⚜️ مشاعات کامل سنگ
⚜️ آسانسور 8 نفره کدینگ موتور ایتالیایی تا بام
⚜️ کف واحد سرامیک درجه یک
⚜️ گرمایش و سرمایش پکیج و اسپیلت
⚜️ کابینت چوب تا سقف
⚜️ شیرآلات تمام توکار
⚜️ تراس سر آشپزخانه
⚜️ پذیرایی بزرگ و دلباز بدون پرتی
⚜️ سند آماده انتقال
⚜️ تهاتر با واحد در فرامرز عباسی تا مبلغ 10 میلیارد ، الباقی نقد پرداخت میشود
⚜️ عکس ها واقعی و مربوط ب آگهی می باشد

☑️ چندین مورد مشابه در لوکیشن های متفاوت جلال ، قبل از فرهنگ موجود داریم ک بدلیل محدودیت در آگهی امکان توضیح بیشتر نیست

برای اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید ممنون ☎️

⚫ ایزدی
⚫ مسکن پارسی
⚫ بین جلال 3 و 5