تائید
فروش مسکونیآپارتمانجلال / مدرس ، میرزا / قبل از فرهنگ / نگین منطقه

جلال / مدرس ، میرزا / قبل از فرهنگ / نگین منطقه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
162
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
12٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
با سلام و احترام

توضیحات :
در حال حاضر ب قیمت ترین آپارتمان در این لوکیشن می باشد

⚜️ لوکیشن ملک :
جلال آل احمد قبل از فرهنگ خیابان مدرس و میرزا

مشخصات :

⚜️ 162 متر
⚜️ طبقه دوم
⚜️ نما سنگ عباس آباد
⚜️ آسانسور 7 نفره کدینگ موتور ایتالیایی
⚜️ کف تک سرام نانو
⚜️ کابینت چوب
⚜️ تراس بزرگ
⚜️ مستر روم
⚜️ روشنایی Bms فول
⚜️ شیرآلات توکار
⚜️ مورد تخلیه و آماده بازدید

برای اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید ممنون ☎️

⬛ ایزدی
⬛ مسکن پارسی
⬛ بین جلال 3 و 5