ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
جنوبی خشک آماده تحویل الهیه /طالقانی
2 سال پیش در کرمانشاه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
180
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
5٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬500٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
تعداد کل طبقات
6
✨️ شرکت مســکن ســتــارگان بـرتـر ✨️
●_________ مــشـاور شمـا : اسـدی ________●
یک دستگاه آپارتمان خشک 180متری با مشخصات:
✔️شیک خوش نقشه
✔️جنوبی غرق در نور آفتاب ✨️
✔️راویز کاری شده
✔️سه خوابه هر سه خواب نور مستقیم
✅️مالک فروشنده ✅️
✅️500 میلیون زمان انتقال سند
پرداختی شما فقط 4500
═══ لطـفا فـقطـ تـماس بگیـرید
پاسخگویی 24 ساعته و مشاوره رایگان ═══
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
●برای خرید و فروش ملک خود
مشارکت در ساخت
با ما تماس بگیرید و با آرامشی
خاطر خدمات ملکی بی نظیر را تجربه کنید●
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت