تائید
فروش مسکونیآپارتمانجنوبی صفر کلید نخورده 145متر سه خواب

جنوبی صفر کلید نخورده 145متر سه خواب

2 سال پیش در تبریز

متراژ
145
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬206٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⭕ملک شهریمیز⭕
✅تخصصی ترین مرکز خرید و فروش ملک زیر نظر مهندسین و کارشناسان مجرب
✅لوکیشن آرام و دنج
✅3خواب
✅هر سه اتاق نورگیر
✅150میلیون بابت سند
✅آسانسور تمام استیل طلایی
✅پارکینگ مستقیم درب اتوماتیک
✅بهترین موقعیت جهت سرمایه گذاری
✅سازنده به نام با رزومه بسیار عالی
__________________________________
☑️برای دریافت مشاوره بیشتر تماس بگیرید.
☑️خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.
☑️بهترین فایلینگ در هر رنج در کل شهر
کارشناس : مهندس زارعی
آدرس دفترمرکزی : شهرک نصر سه راه دانشگاه