تائید
فروش مسکونیآپارتمانجهان پناه 100متر تک واحدی/فول امکانات

جهان پناه 100متر تک واحدی/فول امکانات

1 سال پیش در اراک

متراژ
100
ساخت
1395
قیمت کل
4٬940٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬400٬000 تومان
طبقه
3
‼️تک واحدی/سنددار/با پارکینگ و آسانسور و انباری‼️
لوکیشن: جهانپناه، بهداری

✅ چهار طبقه تک واحدی ( مورد فروش طبقه دوم)
✅بدون هیچ هزینه ای

♨️دسترسی بینظیر به خیابان اصلی، مغازه ها و ....

مشاور شما:
▪️◾◼علیرضا کریمی ◼◾▪️
آدرس: اراک، انتهای خیابان ملک
املاک آراک، با مدیریت جناب آقای رضا قهیه ئی
_________
✔️ما را در اینستاگرام دنبال کنید.
@amlakaraak
________
آگهی های مشابه:
1) 93 مسکن، دو خواب، پارک نسیم، قیمت: 5.060
2) 103 متری 2 خواب، مجتمع آتی تاو، قیمت: 5.150
3) 123 متری، 2 خواب، فاز 1 هپکو، قیمت: 5.350
4) 106 متری 2 خواب، خرم، مجتمع گلها، قیمت: 4.850
5) پیش فروش جهرم، تک واحدی، 122 متری، قیمت: 5.368
6) 100 متر، دو خواب، هپکو، گلزار، قیمت: 4.900
7) 102 متر، 2 خواب، مثلث طلایی، قیمت: 5.600
8) 106 متری، 2 خواب، گردو، نسترن،قیمت: 5.500