تائید

حسین اباد جلدک

2 سال پیش در مشهد

قیمت کل
360٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬600٬000 تومان
با سلام

خرید و فروش زمین های

)جلدک )(179فرهنگیان)(تقی آباد )(227صفی اباد)

100مترحسین اباد جلدک
فاز دوم الهیه
حاشیه 30 متری

یکی از بهترین پلاک ها(بدون منابع ودکل)

گرفتن تمام استعلامات

مناسب ترین قیمت ها (دست اول از مالک بدون واسطه

پروژه های عمرانی همچون
شهر سبز )(آزادراه مشهد چناران)(خط مترو مشهد گلبهار

تسویه حساب در محضر اسناد رسمی

با کمترین سرمایه وارد چرخه بازار شوید

خیابان فرمانیه روبروی فرمانیه 4 املاک پرنده
__________________________________________
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کارگزاری پرنده مقابل فرمانیه 4