تائید
فروش مسکونیآپارتمانحقوقی 80متر2خواب بازسازی شده

حقوقی 80متر2خواب بازسازی شده

11 ماه پیش در خواجه نصیر طوسی

متراژ
80
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬500٬000 تومان
طبقه
1

مشاور شما افشین