تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاحیاط ویلایی 236متر روبه پارک میرداماد

حیاط ویلایی 236متر روبه پارک میرداماد

1 سال پیش در تبریز

متراژ
200
ساخت
1383
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
17٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
72٬033٬000 تومان
متراژ زمین
236
بالکن
دارد
〽️فروش خانه کلنگی 236متر منطقه میرداماد نورگیری عالی ومناسب یه زندگی راحت و آرام

#️⃣ کد آگهی :5339
❇️جهت ساختمان :شمالی
❇️متراژ :236متر
❇️دوطبقه 120/90متری
❇️تعداد خواب :3خواب
❇️نما : ترکیبی
--------------------------------------
◾️کف پارکت
◾️نقاشی
◾️کابینت و کمد هایگلس

✅مشاور شما : مهندس حمزه پور. ***********

✳️مخصوص خانواده های مشکل پسند ✳️

✅ مشاوره تخصصی در مناطق ولیعصر ، الهی پرست ، ائل گلی ، فردوس

شماره تماس
◾️◾️◾️◾️◾️
همراه:***********
✅ آدرس دفتر :ولیعصر اول خیابان مخابرات تقاطع عارف املاک پاشا