تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاحیاط ویلایی 3 طبقه 100 متری شیک رسالت 130

حیاط ویلایی 3 طبقه 100 متری شیک رسالت 130

1 سال پیش در مشهد

متراژ
100
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬500٬000 تومان
متراژ زمین
100
꧁꧁^꧁꧁꧁꧂꧂꧂꧂꧂
✅ یک باب حیاط ویلایی 100 متری
3 طبقه واقع در مشهد مقدس بلوار رسالت شمالی 130
1000️⃣ متر مربع زمین
هر طبقه 80 متر بنا
که مجموعا 250 متر بنا دارد
1️⃣ نمای ساختمان سرامیک
2️⃣ سرویس پله استاندارد
نرده پله های متحرک برای جابجایی بهتر اثاث منزل
3️⃣ کف ها سرتاسر سرامیک
4️⃣ نور پردازی
5️⃣ تی وی وال
6️⃣ آشپزخانه فول امکانات، کابینت ام دی اف
7️⃣ شیرالات شودر آلمان، لیوان شور، سینک گرانیتی، هود لمسی، گاز صفحه ای
8️⃣ اتاق خواب بزرک و دارای اشکاف
9️⃣ حمام مستر
✅ طبقه همکف با پارکینگ 1.250
✅ طبقه اول 1.150
✅ طبقه دوم 1.050
✅✅ کل ساختمان یکجا 3.300
☑️ قابلیت رهن کامل ساختمان 600 میلیون
✅ فاصله تا حرم یک ربع
☑️ لوکیشنی امن، آرام
✅ همسایه های خوب
☑️ دسترسی راحت و آسون به تمامی امکانات رفاهی از قبیل هایپرمارکت، نانوایی، مدرسه، ایستگاه اتوبوس، درمانگاه، داروخانه و.....
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
✅✅ گروه مشاورین املاک همسایه آرزوی بهترین ها رو برای شما عزیزان دارد