تائید
فروش مسکونیآپارتمانخارج از طرح 105 متر دوخواب/کلیدنخورده فول امکانات

خارج از طرح 105 متر دوخواب/کلیدنخورده فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1401
قیمت کل
9٬880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
94٬095٬000 تومان

زیر قیمت منطقه

105متر
دوخواب
نورگیر از دو طرف
سالن پرده خور قدی
نورگیر مستقیم
قابل چیدمان با هرسلیقه
بدون یک سانت پرتی

___________________________________________________

خواب های بزرگ
دوخواب قابلیت تخت دونفره
کابینت agt
هود و گاز اخوان
نما و مشاعات تماما سنگ
پارکینگ سندی
انباری3 متری

___________________________________________________

فروشنده صدرصدی
زیر قیمت
سند اماده محضر
فرعی عریض و خلوت

مشاور شما نیَتی
مسکن75
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 75

آژانس مسکن 75، آژانس بهترینها