تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه اول کرونی دوخوابه 100متر معاوضه با خودرو

خانه اول کرونی دوخوابه 100متر معاوضه با خودرو

11 ماه پیش در شهرک برق

متراژ
97
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
100
قیمت کل
1٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
10٬900٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
فروش خانه کرونی
100متر
دوخوابه 9و12متری
سالن 30متری
حیاط بزرگ و ماشین رو
با تمامی نصبیات کامل تحویل داده می شود
کابینت
شیرآلات
آبگرمکن
نما شده
قابلیت رهن تا 100ملیون
منزل فوق در حال سرامیک می باشد