تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه حیاط دار طبقه اول پشت پیام نور جاسک

خانه حیاط دار طبقه اول پشت پیام نور جاسک

2 سال پیش در میناب

متراژ
98
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬504٬000 تومان
متراژ زمین
246
آبگرم کن
یک خانه ویلایی حیاط مجزا فرووشی در شهر جاسک با بهترین موقعیت و بهترین قیمت
فروش فوری زیر زیر قیمت بازاربدلیل نیاز مالی بهترین فرصت جهت سرمایه گذاری و حتی صاحب خونه شدن❌
فروش استثنایی یک واحد مسکونی دو خواب طبقه بالا کوی فرهنگیان به مساحت 246 مترمربع با زیربنا 98/15 متر مربع

املاک دهقان در بندر جاسک