تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه ومحوطه 2200 متری با امتیازات

خانه ومحوطه 2200 متری با امتیازات

1 سال پیش در طاهرگوراب

متراژ
2200
ساخت
1379
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬159٬000 تومان
متراژ زمین
2200
بالکن
دارد
سند
سایر
_ به نام خدا _________

♥️ درود بر هم میهنان عزیز ♥️

⚜⚜⚜⚜⚜⚜املاک رنجبر ⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

✅ متراژ زمین و کاربری : 2200 مسکونی
✅ متراژ بنای احداثی : 100 متر

با تشکر از دیوار