تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه ویلایی 220متری در انتهای عباس اباد

خانه ویلایی 220متری در انتهای عباس اباد

7 ساعت پیش در عباس آباد

متراژ
145
ساخت
1378
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
220 متر مربع
قیمت کل
‏12,270,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,772,000 تومان
ویلایی 220متری دو خوابه زیر بنا 140متری دارای حیاط ایوان دو خوابه هال پذیرایی اشپزخانه قدیمی .دارای سند موقعیت مکانی مناسب .ملک در انزلی عباس اباد محدوده صنایع دستی راستکردار ...