تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه ویلایی 276 متری

خانه ویلایی 276 متری

17 ساعت پیش در اردبیل

متراژ
130
ساخت
1373
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
276
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏19,927,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
خانه گنلکی به مساحت 275متر مربع واقع در خیابان انقلاب میدان قیام به طرف عالی قاپو
یه ایراد فقط بن بست است ماشین رو نیست
درصورت ساخت و ساز از حالت نفر رو درمیاد و ماشین رو خواهد شد. دارای سند تک برگ
بازید همه روز از ساعت 4تا 5درخدمتتم

املاک ارمیا