تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاخانه ویلایی و محوطه عالی عرفان

خانه ویلایی و محوطه عالی عرفان

9 ساعت پیش در کوی یخ

متراژ
170
ساخت
1379
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
480 متر مربع
قیمت کل
‏16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,333,000 تومان
⚜️املاک آذرخش⚜️

✔️ویلایی نیاز به بازسازی
✔️دو کله با دو بر عالی
✔️ثبت نام سند انجام شده است

✔️سال ساخت 1375
✔️همراه با یک سوییت

✔️مناسب برای سکونت/ یا کسب و کار

✔️با بر اصلی خیابان عرفان فقط 50 متر