تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیخانه کلنگی 151مترسندشش دانگ پاسداران

خانه کلنگی 151مترسندشش دانگ پاسداران

1 سال پیش در یزد

قیمت کل
9٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬602٬000 تومان
⚜️ مشخصات کلی ⚜️
خانه کلنگی
متراژ زمین 151 دوکله
لب بلوار اصلی
لوکیشن بسیار عالی
مناسب ساخت وساز
سند ششدانگ
کد 1167
جهت رزرو تایم بازدید لطفاً تماس بگیرید
کارگزاری مسکن ملکینو
مشاور شما مهدی ضرغام زاد