ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
خانه کلنگی 240 متری 4 رو پیلوت 22 بهمن
خانه کلنگی 240 متری 4 رو پیلوت 22 بهمن
1 سال پیش در اصفهان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
31٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
129٬166٬000 تومان
❗توجه
❌❌❌یک فرصت عالی برای سازنده ها ❌❌❌
⭕تهاتر هم داریم با 2 آپارتمان 10 میلیاردی⭕
1️⃣گلنگی 240 متری
2️⃣ 4طبقه رو پیلوت
3️⃣عرض 15
4️⃣و 82 درصد سطح اشغال یعنی اپارتمان 180 متری در هر طبقه
5️⃣متری 130 میلیون
✴ساعت تماس : 8:00
خریدار واقعی تماس بگیرد
❌❌❌❌لطفا پیامک ندهید ❌❌❌❌
✳مشاور شما: سلمانی ❇
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت