تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیخانه کلنگی 450متری صفاییه

خانه کلنگی 450متری صفاییه

2 سال پیش در یزد

قیمت کل
70٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
155٬555٬000 تومان
کلنگی
مسکونی متراژ 450 متر
موقعیت جغرافیایی عالی
مناسب ساخت و ساز مسکونی اداری و تجاری
دسترسی به تمامی امکانات رفاهی
انشعابات مجزا
سند ششدانگ
لطفاً جهت مشاوره و بازدید لطفاً تماس بگیرید
کارگزار مسکن ملکینو
مشاور شما مهدی ضرغام زاد
فایلهای مشابه موجود است
کد آگهی 939