تائید
فروش مسکونیآپارتمانخرداد / 163 متر / جلو

خرداد / 163 متر / جلو

2 سال پیش در اهواز

متراژ
163
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
5٬705٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
طبقه
1
» مشخصات ملک «

خرداد
✔️ 163 متری
✔️ واحد جلو

⭕️فایل های مشابه با قیمت های متفاوت موجود است.

〽️ املاک ارجان با کادری مجرب و باتجربه, مکانی مطمئن و خوش نام و با سابقه درخشان در انجام کلیه معاملات ملکی ( مشارکت در ساخت / خرید / پیش خرید / فروش / رهن و اجاره ) در کنار شماست تا در کمترین زمان به نتیجه دلخواه دست یابید.
️افتخار ما اعتماد شماست

✔️ دریافت مشاوره ملکی رایگان
✔️ تنوع فایل های ملکی مناسب با بودجه شما
✔️ پیش خرید از سازنده برند و مطمئن

▪️ برای فروش یا رهن و اجاره ملک خود مشخصات کامل را برای ما ارسال نمایید.

مشاور سیدنژاد

ارجان: اهواز-گلستان-خ اردیبهشت بین دی و آذر