تائید
فروش مسکونیآپارتمانخرم 131متری سه خوابه تک واحدی(کوچه مهدیه)

خرم 131متری سه خوابه تک واحدی(کوچه مهدیه)

1 سال پیش در اراک

متراژ
131
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
8٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬977٬000 تومان
طبقه
1
انتخاب خوب هنر است
▃▅▇█▓▒░ املاک آراک ░▒▓█▇▅▃
=================================
✔آپارتمان 134 متری 3 خواب
✔لوکیشن: خیابان خرم کوچه مهدیه
4طبقه تک واحدی
✔طبقه اول تماما تجهیز شده
قیمت با احترام: 63
✔دارای کابینت های گلس، هود و گاز صفحه ای
✔کمد دیواری های طبقه بندی شده و دارای دراور
✔دارای پکبج و رادیاتور
✔کولر گازی 2 عدد
✔سرویس ایرانی و فرنگی
✔نقاشی و کاغذ دیواری شده
✔رابیتس بندی شده و غرق در نور
✔دارای پارکینگ، انباری و آسانسور
=================================
جهت کسب اطلاعات بیشتر از این فایل ارزنده کافیست با من تماس بگیرید.
فایل های مشابه و سه خواب موجود می باشد