تائید
فروش مسکونیآپارتمانخرید آپارتمان 190متری در آجودانیه

خرید آپارتمان 190متری در آجودانیه

2 سال پیش در تهران

متراژ
190
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
37٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
198٬947٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
آجودانیه
(خرید جذاب و ویژه )
بهترین فرعی

190متر 3خواب (1مستر)
در مجموع 12واحد
پاگرد اختصاصی
طبقه پنجم

پنجره ها تمام قدی
دید و ویو شهر
2پارکینگ سندی (بزرگ و باکس)

مشاعات ساختمان:
استخر سونا جکوزی (فعال)
روف گاردن مجهز
ورودی از لابی مبله
لابی من 24ساعته
سرایدار مقیم
محوطه سازی بسیار زیبا و مشجر

⚜️فایل شخصی

⚜️با یک آفر جذاب به مدت محدود

⚜️ عنبرستانی