تائید
فروش مسکونیآپارتمانخرید آپارتمان 91متری فول امکانات با نور آفتاب ویو

خرید آپارتمان 91متری فول امکانات با نور آفتاب ویو

2 سال پیش در تهران

متراژ
91
ساخت
1395
قیمت کل
9٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
103٬296٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
6

دسترسی آسان به مراکز خرید واتوبان✅
✅برای مشاوره و راهنمایی از ما مشورت بخواهید
✅مشاور تقی پور