تائید
فروش مسکونیآپارتمانخــاص تــریـن مستغلات عباس آباد - سهروردی شمالی

خــاص تــریـن مستغلات عباس آباد - سهروردی شمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
1380
ساخت
1403
اتاق
+4
قیمت کل
234٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
170٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
مستغلات مسکونی و موقعیت اداری
لوکیشن بی نظیر منطقه عباس آباد - سهروردی شمالی

1380 متر بنای مفید
5 طبقه 276 متر
بسیار خوش نقشه بدون پرتی
نور بی نظیر از دو جهت - پنجره های قدی
نما ساختمان و مشاعات بسیار شیک و زیبا
متریال کاملا برند و درجه یک
40 متر لابی بسیار شیک و زیبا
روف گاردن فضاسازی شده
20 پارکینگ سندی بدون مزاحم
( ظرفیت پارکینگ با مزاحم 35 )
آساسنور 8 نفره کاملا استاندارد (زیلابگ آلمان)
....
فایل کاملا شخصی
بازدید فقط با هماهنگی
...
سرخی