ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
دفتر کار، اتاق اداری و مطب
خیابان وزرا،دفترکار سند اداری 66متر
خیابان وزرا،دفترکار سند اداری 66متر
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
66
ساخت
1377
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
7٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
113٬636٬000 تومان
طبقه
همکف
سند اداری
دارد
با درود فراوان
دفترکار سند اداری✅
دارای سند اداری تک برگ✅
66متر 2اتاق✅
طبقه همکف✅
ساختمان 3طبقه✅
در کل 11 واحد دارد✅
ساختمان شمالی✅
سرویس بهداشتی فرنگی به همراه حمام✅
کف پوش پارکت✅
دارای نگهبانی 24ساعته✅
دارای 4خط تلفن✅
دارای سیستم سرمایش کولر آبی✅
سیستم گرمایش شوفاژ✅
فایل های مشابه برای شما متقاضیان محترم موجود است✅
مشاور شما در امور ملکی اردوان ⭐
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت