تائید
فروش مسکونیخانه و ویلادادگستری / حیاط ویلایی دوبلکس 360 متر اعیان

دادگستری / حیاط ویلایی دوبلکس 360 متر اعیان

2 سال پیش در تبریز

متراژ
360
ساخت
1385
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
21٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
107٬500٬000 تومان
متراژ زمین
200
لطفا کد آگهی را به خاطر بسپارید
کد آگهی 3863
عرصه 200 متر
اعیان 360 متر
گذر 8 متری
سند ششدانگ
پیلوت به اضافه دو طبقه
داخل پارکینگ سوئیت + حمام + دستشویی
طبقه اول تک خواب
طبقه دوم سه خواب
پارکت ترکیه اصل + لوستر کنترل دار
تهاتر با واحد آپارتمان ، 120 متر ، 130 متر ، 140 متر
مناسب مشکل پسندان
مشاورین املاک یوردوم - کارشناس فروش اسمعیل پور
شعبه مرکزی یاغچیان خیابان نور پارک نور جنب بیمه دانا