تائید
فروش مسکونیآپارتماندامپزشکی/55متر/دوخواب/تک واحدی/پارکینگدار

دامپزشکی/55متر/دوخواب/تک واحدی/پارکینگدار

2 سال پیش در تهران

متراژ
55
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬770٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬545٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
#املاک متین#
جهت دریافت اطلاعات و عکس های ملک تماس بگیرید

تاپ لوکیشن منطقه 10

55 متر 2 خواب
تکواحدی
طبقه 2 سند
20 ساله

پارکینگ سندی بدون مزاحم
انباری سندی

تخلیه

3/970 قیمت کل

خوش تقاطع دامپزشکی

مشاوروامین شما
میرزایی