تائید
فروش مسکونیآپارتماندروس 285متر (متریال اروپایی) سازه منطقه

دروس 285متر (متریال اروپایی) سازه منطقه

1 سال پیش در تهران

متراژ
285
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
85٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
298٬245٬000 تومان
طبقه
4
دروس تاپ لوکیشن منطقه ..

4خواب بزرگ 2خ مستر
سالن بدون پرتی پنجره قدی

شخصی ساز متریال برند اروپایی
کابینت انزو فول فرنیش

5طبقه تکواحدی طبقه چهارم
3جهت نورگیر

لابی مجلل لابی من
استخر سونا جکوزی فعال
سالن اجتماعات و جیم
روف گاردن چهارفصل
3پارکینگ سندی

سند شخصی بدون ریشه
شهروز هستم..
املاک شایگان