تائید
فروش مسکونیآپارتماندروس مشاعات هتلینگ 273متر(تهاتر و فروش)

دروس مشاعات هتلینگ 273متر(تهاتر و فروش)

2 سال پیش در تهران

متراژ
273
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
66٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
241٬758٬000 تومان
طبقه
4
سند شخص
(((((4پارکینگ باکس)))))))
مشاعات هتلینگ
استخر سونا جکوزی
روف گاردن 4فصل
سالن اجتماعات
سالن جیم
سالن سینما
لابی مجلل
270متر
4خواب مستر
نور عالی
مشاعات بینظیر
نقشه عالی
تراس قابل چیدمان
متریال تمام اروپایی
مشاور شما اشکان
***********