تائید
فروش مسکونیآپارتماندریاچه تهاتر142متری 3خواب طبقه اول

دریاچه تهاتر142متری 3خواب طبقه اول

1 سال پیش در تهران

متراژ
142
ساخت
1391
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
7٬890٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬563٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا
دریاچه. تهاتر(معاوضه) با شهرک خرازی هم انجام میشه
142متری
طبقه1
سند ملک مذکور در شرف صادر شدن میباشد ولی در حال حاضر تعاونی معتبر میباشد
خریداران محترم لطفا فقط تماس بگیرین
ساعات بازدید و پاسخگوئی:
10صبح
الی
21
کاویان پور هستم
زیر قیمت کارشناسی منطقه به دلیل جابجایی
دوستان عزیزی که قصد تهاتر با شهرک خرازی دارند لطفا مشخصات واحد اعلام کنن.
تهاتر با کل منطقه22 هم انجام میشه. ولی اولویت با شهرک خرازی هست. به دلیل نزدیک شدن به خانوادشون.
دپارتمان راما با چهار شعبه در منطقه22 در خدمت شماست
دریاچه. شهرک راه آهن. کوهک. آبشارتهران