تائید
فروش مسکونیآپارتماندریاچه شهدای خلیج فارس واحد 132 متری کلید نخورده

دریاچه شهدای خلیج فارس واحد 132 متری کلید نخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
132
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
13٬965٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬795٬000 تومان
طبقه
11
باسلام و عرض ادب
ویو کوه
واحد فوق با ویو عالی و نور زیاد
با دوتراس قابل چیدمان
اناق خواب های بزرگ باکمد دیواری
دردنج ترین منطقه 22 واقع شده است
متریال عالی
درهر طبقه 8 واحد وبدون دیوار مشرف
دارای اسانسور باری ونفر بر
لابی بزرگ با ارتفاع زیاد و پنجره های قدی
تک برج و شیک
دسترسی ب دریاچه و ابشار ایرانمال و بام لند وتمام امکانات تفریحی
دسترسی به بزرگراه همت حکیم همدانی
فروشنده واقعی
تخفیف درنشست
مالک منعطف

واحدهای مشابه برای خرید وفروش ورهن واجاره در منطقه 22 موجود میباشد
برج بلند پایان جستجوی شماست
مشاور شما خانم پرستو پرویز