تائید
فروش مسکونیآپارتماندریاچه چیتگر تریتیوم2 114متر کلید نخورده

دریاچه چیتگر تریتیوم2 114متر کلید نخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
114
ساخت
1403
قیمت کل
10٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬052٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
18
برج مجلل تریتیوم 2
تعاونی معتبر نیکان سازه سدید

فرصتی استثنائی
✅114 متر
✅2خوبه

✅کمد دیواری

قابلیت رهن تا 1400
300 بابت سند کسر میشود
مشاور شما فرهید