تائید

دفتر کار 91 متر دو خوابه

1 سال پیش در تهران

متراژ
91
ساخت
1387
انباری
ندارد
قیمت کل
13٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
150٬000٬000 تومان
طبقه
5
سند اداری
دارد
بلوار آبشناسان سردار جنگل

91 متر دو خوابه

سند اداری

پارکینگ

آسانسور

خوش نقشه

با دید و چشم انداز شهر

فروشنده واقعی

مشاور شما کاظمی

آدرس املاک یوسفیان : سعادت آباد علامه شمالی روبروی بانک ملت