تائید
فروش مسکونیآپارتماندو خواب / 127 متر / قصردشت

دو خواب / 127 متر / قصردشت

1 سال پیش در شیراز

متراژ
127
ساخت
1388
قیمت کل
6٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬149٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✨دپارتمان تخصصی املاک ایران✨
‏ IRAN REAL ESTATE
‏ DEPARTMENT

حس شیرین اولین فنجان چای را که در منزل جدید خود مینوشید برای ما نیز دلنشین است.

▫️ اوج آرامش و سکوت در دل شهر
قابلیت رهن تا 700 میلیون توسط مالک یا دیگران

️ جهت اطلاع از موارد مشابه تماس بگیرید.
.:: قدوسی شرقی | خیابان صدا و سیما | نبش کوچه 13 ::.