تائید
فروش مسکونیآپارتماندو خواب تک واحدی سالن پرده خور واوان

دو خواب تک واحدی سالن پرده خور واوان

2 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
102
ساخت
1402
قیمت کل
3٬280٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬156٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️دپارتمان بزرگ نیکان ⚜️
⭕عجله کنید قیمت ها پایدار نیست⭕
⭕فروشنده واقعی ⭕⭕فروش فوری⭕
================================
✅ مشخصات کلی ✅
⭐102 متر
⭐ مشاور شما در امور ملکی: بخشیان ⭐

〽️ آدرس دفتر: شهرک قائمیه - انتهای کوچه 17/3 پلاک3

⚜️ دپارتمان بزرگ املاک نیکان ⚜️
⭕️ بامدیریت: آقای حسن فتحی⭕