تائید
فروش مسکونیآپارتماندو خواب خام نوساز کیسون

دو خواب خام نوساز کیسون

2 سال پیش در پرند

متراژ
72
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬070٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬861٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
قبل از خرید از ما استعلام قیمت بخواهید.

دو خواب 72 متری
کلید و کارت قسط گرفته شده
سازه تمام بتن
دسترسی عالی

سند معتبر قابل استعلام
سند آزاد جهت انتقال در دفترخانه اسناد رسمی

واحد های مشابه در پروژه های کیسون،هسا،کوزو موجود می باشد

جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش راه بنفش تماس بگیرید