تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهدو دهنه مغازه و یک باب کارگاه ماذون قشقایی

دو دهنه مغازه و یک باب کارگاه ماذون قشقایی

1 هفته پیش در مقر

متراژ
220
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏131,818,000 تومان
دودهنه مغازه به متراژ 100 و 110 متر سند تک برگ نوساز ارتفاع 6 کف بدنه سرامیک بالکن برق سه فاز و تک فاز اب گاز حمام دسشویی اشپزخانه دارای حیاط بر بلوار ماذون متری 290 و یک باب کارگاه 220 متر 120 متر سوله (نیاز به بازسازی )برق 3 فاز اب سند تک برگ مجوز تجاری صد در صد بهش تعلق میگیره عرض 10 متر جنب مجتمع بازرگانان بر بلوار ماذون قشقایی متری 140 فروش نقدی یا معاوضه با خودرو خارجی