تائید
فروش مسکونیخانه و ویلادو طبقه شناژی/در به حیاط/فلکه ساعت

دو طبقه شناژی/در به حیاط/فلکه ساعت

1 سال پیش در اقلید

متراژ
400
ساخت
1386
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬166٬000 تومان
متراژ زمین
300
❌️ فروش منزل دو طبقه شناژی

☑️ 300 متر زمین ، 400 متر بنای کل
☑️ طبقه منفی دو خوابه ، طبقه اول سه خوابه
☑️ در به حیاط ، پارکینگ و انباری
☑️ سند و مدارک تکمیل️

❌ ️قیمت کارشناسی ❌️

✅️ موقعیت شهرک فلکه ساعت

⚜️ املاک کلید ⚜️
___________________________________
️✨️ آدرس املاک : خیابان معلم روبروی درمانگاه فقیه اقلیدی