تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیدو قطعه زمین ویلایی 130متری دماوند گرمابسرد

دو قطعه زمین ویلایی 130متری دماوند گرمابسرد

1 سال پیش در دماوند

قیمت کل
110٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
846٬000 تومان
هوالرزاق

⭕️فروش دو قطعه زمین ویلایی

❌️متراژ هر قطعه: 130 متر مربع

❌️قیمت هر قطعه 110میلیون

✅️باقابلیت ساخت ویلا به آسانی

✅️واقع در بافت ویلایی نشین

✅️آب به صورت چاه شخصی

✅️برق کنتر دریافت می نمایید

✔️✔️شرایط پرداخت نقد و اقساط بدون بهره✔️✔️

⭕️برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید تماس حاصل فرمائید

⭕️ولی خانی هستم بومی منطقه و مالک اصلی زمین

✔️کلیه مسئولیت معامله شما به عهده ما می باشد

✔️گروه املاک قائــم حامی منافع و امنیت شما در معاملات ملکی

به امید دیدار