تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیدو قواره کنار هم تجمیع 390متر

دو قواره کنار هم تجمیع 390متر

2 سال پیش در تهران

قیمت کل
100٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
256٬410٬000 تومان
فروش دو قواره کلنگی کنار هم ک هر قواره 195 متر ک تجمیع به متراژ 390متر بر 13 شمالی فروشنده واقعی سهروردی شمالی لطفا همکاران تماس نگیرند مهرداد