تائید
فروش مسکونیآپارتماندو واحد باهم/57متری/سندتک برگ/روبروی پارک ارغوان

دو واحد باهم/57متری/سندتک برگ/روبروی پارک ارغوان

2 سال پیش در نیشابور

متراژ
57
ساخت
1392
اتاق
1
قیمت کل
1٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬438٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
5
☆با سلام عرض ادب☆
☑️با ما قدم به رویاهایتان بگذارید، و لوکس ترین فایل هارا از ما بخواهید☑️
⚜️مشاورین مسکن زعفرانیه⚜️
____________________________
⚜️مشخصات ملک فوق:
⚜️متراژ57 متری
❌توجه. ❌توجه
✅یه واحد 57متری با همین شرایط که اگهی گذاشته شده موجود می باشد
✅در بلوک دیگر و فرصت خرید عالی و مناسب سرمایه گذاری
⚜منحصر به فردترین فایلینگ در کل منطقه⚜
❎واحد های متناسب با بودجه شما و سلیقه شما موجود میباشد❎
⚜️در صورت داشتن ملکی برای فروش یا اجاره در کوتاه ترین زمان ممکن با ما تماس بگیریدو مشاوره رایگان دریافت کنید⚜️
____________________________
مشاورین مسکن زعفرانیه
☑️ادرس دفتر: نبش نور 36
☑️مشاور شما:احسان شرفی
⚜️تجارت ملک هنر ماست⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن زعفرانیه نور36