دو واحدی طبقه بالا بهرباغ
1 سال پیش در جم
کپی شد
قیمت کل
2٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬388٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
تأمین کننده آب گرم
آبگرم کن
#جم_بهرباغ
#کد_فایل_666
#فروش_ویلا
متراژ زمین 180
متراژ بنا 120
تعداد اتاق 2
کل طبقات ساختمان 2
سال ساخت 1400
سقف و دیوار : گچ,کاغذ دیواری,گچ بری
سایر امکانات : درب ضد سرقت,آیفون تصویری,کمد دیواری,انباری,درب ریموت دار,پنجره دو جداره,نور پردازی,حیاط اختصاصی
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,مسقف,تعداد پارکینگ 1
وضعیت سکونت : سکونت مالک
وضعیت ملک : قولنامه ای
امتیازات : آب,برق,گاز
سند درحال ثبت میباشد،مخزن آب،دو خواب هردو کمد دیواری دارد،کولر 24 هزار روی منزل میباشد،حیاط 60 متری که پارکینگ در آن قرار دارد
مبلغ متری :17,083,333 تومان
مبلغ کل :2,050,000,000 تومان
آژانس املاک آینده
آدرس دفتر : ابتدای بلوار جام جم بعد از بانک صادرات