تائید
فروش مسکونیخانه و ویلادوبلکس کلاسیک استخردار منطقه برند و جنگلی سندتکبرگ

دوبلکس کلاسیک استخردار منطقه برند و جنگلی سندتکبرگ

1 سال پیش در نور

متراژ
400
ساخت
1403
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬444٬000 تومان
متراژ زمین
450
بالکن
دارد
سند
تک برگ
کد:75

✅️وسط باغ مرکبات
✅️تراس با ویو دلباز جنگلی
✅️450 متر زمین /400 متر بنا
✅️4خواب مستر /3کنتور نصب
✅️دسترسی عالی به امکانات رفاهی
✅️منطقه مناسب برای سکونت
✅️نزدیک جاده اصلی
✅️استخرچهارفصل مجهز
✅️سندتکبرگ مدارک کامل
✅️شهرکی با نگهبانی تمام وقت
✅️شرایط نقد و اقساط بدون بهره/تهاتر