تائید
فروش مسکونیآپارتماندوخواب خوش نقشه * فول امکانات * بر اصلی کلهر

دوخواب خوش نقشه * فول امکانات * بر اصلی کلهر

1 سال پیش در تهران

متراژ
101
ساخت
1388
قیمت کل
8٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
85٬148٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
『 هوالرزاق 』

✅️آخرین بازدیدی که انجام میدهید

101متر دو خواب خوش نقشه

طبقه چهارم (گل طبقات )

فول امکانات (پارکینگ غیرمزاحم ، آسانسور،انباری ،بالکن )

پارکینگ طبق عرف منطقه 300جدا حساب میشود

سند تک برگ آماده انتقال

قابلیت اخذ هرگونه وامی

قابلیت 1/300 رهن کامل به عهده ما

برای دریافت اطلاعات بیشتر و فایل مناسب بودجه خود تماس بگیرید

مشاور منطقه:خانم مسگری
املاک خانه کوچک آذربایجان قصرالدشت
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

خانم مسگری 920 41 341 41