تائید
فروش مسکونیآپارتماندوخواب سرمایه گذاری تکواحدی

دوخواب سرمایه گذاری تکواحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬777٬000 تومان
طبقه
4
املاک عصر جدید

63متر
دوخواب
تک واحدی
طبقه چهارم

تخلیه مناسب سکونت و سرمایه گذاری
قابلیت دریافت وام تا 980 ملیون
قابلیت رهن تا 350 ملیون

دسترسی به مترو و مراکز رفاهی و تجاری

نقاشی شده بدون یک ریال خرج

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
کارشناس شما در زمینه امور ملکی صنمی