تائید
فروش مسکونیآپارتماندوخواب/فول دیزاین/فول امکانات/قائمیه

دوخواب/فول دیزاین/فول امکانات/قائمیه

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
64
ساخت
1393
قیمت کل
2٬140٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬437٬000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
... آخرین جستجو اینجاست❗
〽️زیر قیمت ترین واحد منطقه〽️
♻️دسترسی بی نظیر به تمامی امکانات رفاهی♻️
____
قابلیت رهن تا مبلغ 350 میلیون تومان✅

قابلیت دریافت وام مسکن تا مبلغ 640 میلیون تومان توسط تیم حقوقی مجموعه✅

‼️با کمترین پرداختی صاحب خانه شوید‼️
____
برای احترام به وقت شما عزیزان تمامی اطلاعات آگهی به صورت صحیح و کامل ثبت شده است:

⚪️64 متر/ دو خواب 
⚫️سند تک برگ

⚪️پارکینگ سندی/ انباری سندی/ آسانسور/ حیاط خلوت  
   
⚫️موقعیت جنوبی دونبش غرق در نور سالن پرده خور

بامدیریت: آقای حسن فتحی

قائمیه. انتهای کوچه 17/3. پلاک 3.