تائید
فروش مسکونیآپارتماندوشان فاز3، 120متری

دوشان فاز3، 120متری

1 سال پیش در سنندج

متراژ
120
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬930٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬083٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
به نام خدا

  ◀⏮بهترین اپارتمان ،خانه ملکی و زمین
                    را از املاک  شادمان بخواهید⏯▶

فروش املاک در دوشان

✅فوری✅✅                         ✅✅فوری✅   

✅ فروش واحد طبقه اول از ساختمان دوطبقه و همکف
✅ طبقه اول ،دوخوابه دارای حیاط ماشین رو پارکینگ دار
✅،نزدیک خیابان  ،فاز3میباشد باشد
✅ساختمان نما کاری سنگ و دارای سه امتیاز کامل .کابینت کاری و نور مخفی

                ✅قیمت1930میلیون ✅

❤بهترین ها را همیشه از ما بخواهید ❤

⏮عقد قرار داد در دفتر املاک در حضور فروشنده
⏮ثبت کد رهگیری املاک کشوری رایگان

مشاور امور ملکی در منطقه
           
املاک شادمان
ادرس مشاور املاک:دوشان50 متر مانده به پادگان امام علی سمت راست املاک شادمان