تائید
فروش مسکونیخانه و ویلادوطبقه مجزا / محله 11 / صفر کلید نخورده

دوطبقه مجزا / محله 11 / صفر کلید نخورده

1 سال پیش در گلبهار

متراژ
246
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬227٬000 تومان
متراژ زمین
202
.
✅️ دوطبقه مجزا محله 11 - دوممر(دوکله) داخل رینگ
✅️ بدون مشرف - نورگیر عالی - خوش نقشه و خوش ساخت
✅️ ساخته شده از بهترین متریال زیر نظر کارشناسان مجرب
✅️ 202متر زمین - مفید در هرطبقه 113 متر

✅️ فول کابینت ام دی اف درجه یک

✅️ گاز رومیزی + هود

✅️ کاغذ دیواری + لوستر + پرده

✅️دسترسی فوق العاده آسان به مراکز تجاری و مدارس
✅️ درب ورود و خروج مجزا

✅️ سند تک برگ + پایانکار

❗️در صورت کسری بودجه قابلیت واگذاری به رهن کامل تا سقف 650 میلیون تومان بصورت دوطبقه❗️

⬅️موارد بیشتر در انتهای همین صفحه قابل مشاهده است

⬅️جهت کسب اطلاعات و بازدید فقط تماس بگیرید

❗تمامی مبایعه نامه ها باکدرهگیری و هولوگرام تنظیم میگردد❗️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کارگزاری شرافتمند

مشاوره صادقانه از ما،خرید هوشمندانه از شما